Yükselen Burç

Yükselen Burç

yukselen burc ogrenme hesaplama 300x286 Yükselen Burç

Kişi doğduğunda yıldız haritasına bakıldığında doğu ufkunda mutlak suretle bir burç olması gerekir. İşte bu görünen burç, doğan kişinin yükselen burcudur. Yıldız haritasında bulunan evlerden birinci olanın yöneticisi yükselen burçtur.

Halk arasında çok yaygın olarak kullanılan büyük bir yanlış vardır. Yükselen burç yalnız başına bir anlam ifade etmemektedir. Önemli olan gökyüzündeki gezegenlerin bu burç ile olan geometrik konumudur. Hangi açılarda duruyorlarsa o özelliği taşımaktadır. Bir kişinin yükseleni ister Koç olsun ister Balık,  ilk olarak gezegenler ile yaptığı açıya bakılmalıdır.

Yükselen burcunuzun ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız bunun için hazırlanmış programları kullanabilirsiniz. Yıldız haritasına göre günümüze kadar belirli aralıklar ile doğu ufkunda görülen burçlar listelenmiştir. Eğer doğum tarihinizi ve hangi saatler arasında doğduğunuzu biliyorsanız yükselen burcunuzu rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Sadece yükselen burcunuzu bilmenizin tek başına bir anlam ifade etmediğini yukarıdaki yazımızda söylemiştik. Eğer gerçekten burcunuzun ve yükseleninizin anlamlarını merak ediyorsanız bu alanda uzman, Astroloji alanında kendini geliştirmiş tecrübeli yorumculara başvurabilirsiniz. Bu kişiler, hayatını Astroloji alanına adadıkları için burçlar ve yükselenler hakkında detaylı bilgiye sahiptir. Sizin yükselen burcunuzu bulup, gezegenler ile yaptığı açılar hakkında bilgiler verebilir. Böylece hangi gezegene benzediğinizi öğrenebilirsiniz.

Yıldız haritasına göre yükselen burç, gördüğü gezegene göre karakteristik özellik kazanır. Yıldız haritasında her gezegenin farklı anlamı bulunur. Bu yüzden sizin yükseleniniz de hangi gezegeni gördüyse onun özelliğini almış olursunuz. Bunu hesaplamak günümüzde mümkündür. Ancak alanında uzman kişilerin yardımını almanız gerekmektedir. Doğum tarihi ve saatini bildiğiniz takdirde sadece yükselen burcunuzun ne olduğunu öğrenmekle yetinebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yükselen burçların genel özellikleri belirtilmiştir. Dilerseniz bu yorumları takip ederek yükselen burcunuz hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yorumlar herkes için geçerli olmasa  da genel itibariyle doğru yorumlardır.

Yükselen burç hesaplama adına internette bir çok program bulunmaktadır.

Ancak bu programların bazıları gerçek bilgileri vermemektedir. Bu yüzden alanında uzmanlaşmış Astroloji sitelerindeki hesaplama programlarını kullanmanızı öneriyoruz. Unutmayın ki yükselen burcu hesaplayabilmeniz için doğum tarihinizin yanı sıra hangi saat aralığında doğduğunuzu da belirtmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde bilgi isteyen uygulamaların sahte olduğunu anlayabilirsiniz.

Yükselen Burç

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top