Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto Sonuçları

Milli Piyango İdaresi tarafından oynatılan ve ülkemizde en fazla tercih edilen şans oyunlarından biri Sayısal Loto’dur. Kolonlar aracılığı ile oynanmaktadır. 1′den 49′a kadar olan rakamları içeren toplar Sayısal Loto çekilişinde bulunmaktadır. Bu toplar arasında 6 tanesi çekilmektedir. Ve büyük ikramiyeyi kazanmak istiyorsanız 6 tanesini bilmek zorundasınız. Sayısal Loto Sonuçları açıklandığında ikramiye kazanmak istiyorsanız kolonlarınızdaki rakamlar ile çekilen rakamlar arasında en az üç tanesi uyuşmalıdır. Aksi takdirde para kazanamazsınız.

Sayısal Loto sonuçları dağılım oranları şu şekildedir. Toplam 6 bilenlere, yani büyük ikramiyeyi kazananlara toplam ödülün %38′i dağıtılmaktadır. 5 bilen kişiler ise %16′yı bölüşmektedir. 4 bilenler %12, 3 bilenler ise %34 alır. Genellikle 3 bilenler yatırdıkları miktarlarda para kazanmaktadır. Eğer Sayısal Loto sonuçları açıklandığında ciddi paralar kazanmak istiyorsanız en az 5 rakam bilmek zorundasınız. Ancak bu şekilde hayallerinizi gerçekleştirecek paralar kazanabilirsiniz.

Sayısal Loto oynarken kolonları kendiniz doldurmak zorunda değilsiniz. Hangi büfede veya sayısal Loto oynama merkezinde oynuyorsanız oradaki görevliye de kolon doldurtabilirsiniz.

Tamamen şans üzerine dayalı bir oyun olmasına karşın, sayısal loto sonuçları’na müdahale edildiği konusunda bir çok iddaa ortaya atılmıştır.

Milli Piyango idaresi tarafından bu iddaalar reddedilse de bu konu üzerinde bir çok delil ortaya konulmuştur. Tüm bu yaşananlara rağmen Sayısal Loto günümüzde en çok oynanan şans oyunlarından biridir. Her hafta Cumartesi günleri çekilmektedir.

Sayısal Loto gibi şans oyunları oynamaktan çekinmemelisiniz. Oynama bedeli sadece 75 kr olan bu oyundan zengin olarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Sayısal Loto sonuçları açıklandıktan sonra zengin olarak sefil bir yaşam sürerken birden zengin olduğunu duyduğumuz çok hikaye vardır. Siz de bunlardan birini yazabilirsiniz. Bu tamamen mümkün, kimse torpilli değildi veya çıkacak sayıları daha öncesinden bilmiyordu.

Sayısal Loto gibi şans oyunlarından para kazanmak istiyorsanız tek bir kolon yeterli olmayacaktır. Bu yüzden de bir çekilişe mümkün olduğu kadar fazla kolon ile katılmalısınız. Ancak bu şekilde kazanma şansınızı artırmış olursunuz. Ne kadar kolon, o kadar ihtimal demektir. Sayısal Loto’dan para kazanmak hayal değil, sürekli deneyin, eninde sonunda mutlaka şans yüzünüze gülecektir. Güncel sayısal loto sonuçları için sitemizi sıklıkla ziyaret edin.

Sayısal Loto Sonuçları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top