Rüyada Dolap Görmek

ruyadadolapgormek

Rüyada Dolap Görmek Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elbise dolabı, hanıma, binecek hayvana ve rütbeye delalet eder. Eğer dolap ağaçtan ise, delalet ettiği şeyin kıymetli olmasına, dal ve budaktan olursa, delalet ettiği şey kıymetsizdir. Kumaştan elbise dolabı görmek, azizliğe, yüksekliğe, güzel konuşmaya, halinin güzel olmasına, yeni elbiseye, ülfet ve muhabbete delalet eder. Elbise konulacak dolap, rüya sahibinin bilahare kavuşacağı müjde ... Devamını Oku »

Rüyada Dolma Görmek

ruyadadolmagormek

Rüyada Dolma Görmek Yaprak sarması ve her çeşit dolma sürekli rızka, hayatı katlanılır kılan meşru yol ve yöntemlere, monotonluktan kurtulmaya ve rızka delalete eder. Rüyada Dolma Yemek Rüyada dolma yemek, işleriniz için ya da ev hayatınız için, kısacası yaşamınız için kurmuş olduğunuz planlarda sorunlar olmasına, atacağınız bazı adımlardan dolayı pişmanlık duymanıza, bazı fırsatlarla karşılaşıp hepsini tepmenize işaret eder. Rüyada Dolma ... Devamını Oku »

Rüyada Domuz Görmek

ruyadadomuzgormek

Rüyada Domuz Görmek rüyada Domuz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, Domuz eti ... Devamını Oku »

Rüyada Domates Görmek

ruyadadomatesgormek

Rüyada Domates Görmek Rüyada bir bahçeden domates topladiginizi veya bir saticidan domates aldiginizi görmek, sizi ve ailenizi se vinç ve mutluluga götürecek bazi haberlerin kapinizda olduguna delalet eder. Rüyada domates görmek sikinti ile yorumlanir. Do matesin tadi biraz eksi oldugu için rüyasi hayirsizdir. Ama bazilarina göre de, kirmizi domates altina ve yesil domates ise paraya delalet eder. Bir baska rivayete ... Devamını Oku »

Rüyada Diş Macunu Görmek

ruyadadismacunugormek

Rüyada Diş Macunu Görmek Rüyada diş macunu almak , aile büyüklerinizden kalacak veya size verilecek toplu paraya , arsa yahut tarlaya delalet eder. Rüyada diş macunu yemek , eşiniz veya partnerinize yapacağınız bir seyahatte kazanılacak paralara , arazi satınalmaya , tarımla uğraşmaya veya yeni bir işe yorumlanır. Rüyada birisine diş macunu vermek , akrabalarınızla maddi konuda yaşayacağınız kısa sürecek tatsız ... Devamını Oku »

Rüyada Dişçi Görmek

ruyadadiscigormek

Rüyada Dişçi Görmek Rüyada dişçi görmek, rüya sahibinin bir üzüntüye duçar olacağına, ancak bir dostu tarafından teselli göreceğine delâlettir. Dişçide dişini çektirdiğini görmek ise, ölüm haberi almaya işarettir. Bir arkadaşınızın dişçi olduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir demektir. Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada diş görmenin altı tabiri vardır: 1-Ev halkı 2-Mal 3-Menfaat ... Devamını Oku »

Rüyada Diş Fırçası Görmek

ruyadadisfircasigormek

Rüyada Diş Fırçası Görmek Rüyada görülen diş fırçasını almak, rüya sahibi için olumlu haberlerle yorumlanır. Çevresinde bulunan bütün insanlarla yaşanacak mutluluk dolu zamanlara, olaylara ve kazançlardaki artışa yorumlanacak bir rüyadır. Rüya sahibinin evinde olan sorunların giderileceğini, çekilen fakirliğin biteceğini ve bu aşamadan sonra her gün ayrı güzelliklerin yaşanacağını anlatır. Rüyada diş macunu ile birlikte görülen diş fırçası, rüyayı görene zorluklarla ... Devamını Oku »

Rüyada Diken Görmek

ruyadadikengormek

Rüyada Diken Görmek Rüyada diken görmek iyi degildir. Diken görmek sizi çekemeyen kimselerin olduguna ve onlarin sizin arkanizdan kuyunuzu kazdiklarina ve her vesile ile sizi alt etmege çalistiklarina yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada diken görmek, hasin ve siddetli bir adama isarettir. Bazi tabirciler, diken, adamam savundugu yeni bir din veya fitnedir, dediler. Bundan dolayi kendisine diken batan bir kimse, ... Devamını Oku »

Rüyada Dil Görmek

ruyadadilgormek

Rüyada Dil Görmek Rüyada dil görmek, duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların yakın süre içinde çözüleceğinin işaretçisidir. Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada dil görmenin altı tabiri vardır: 1-Hikmet 2-Riyaset 3-Tercüman 4-Hacet 5-Delil 6-Çeşitli dillerde konuşabilmek. » Hz. Danyal (a.s): Dilinizin sağlam olduğunu görmek; iyi bir konuşmacı olacağınıza, tartışmalarda rakiplerinizi alt edeceğinize… Dilinizin uzadığını görmek; diliyle insanları rencide eden ... Devamını Oku »

Rüyada Dilenci Görmek

Pune Beggar

Rüyada Dilenci Görmek Dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamına gelir.Rüyada dilenci görmek işlerin yakın zamanda düzeleceğine işarettir. Dilenciye sadaka vermek sorunların artık geride kalacağı anlamındadır. Dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamına gelir.Rüyada dilenci görmek işlerin yakın zamanda düzeleceğine işarettir. Dilenciye sadaka vermek sorunların artık geride kalacağı anlamındadır. Rüyada dilenci görmek, şans demektir. ... Devamını Oku »

Scroll To Top