Rüyada Aba Görmek

Rüyada Aba Görmek

ruyada aba gormek Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek ,yolculuk ve sevindirici bir haber­le yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında aba üstüne oturduğunu görme­si, rütbesinin artacağına,rüyasında aba giydiğini görmesi;huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağına,rüyasında sırtından abayı çıkardığını görmesi;görevine son verileceğine,bir tüccarın rüyasın­da sırtından abasını çıkardığını görmesi;iflas edeceğine yorumlanır.

Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza, rüyanızda sırtınızdaki abanın siyah olduğunu görmeniz; üzücü bir haber alacağınıza, rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz; halen içinde bulunduğunuz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza delâlet eder.

Rüyada Aba görmek yolculuğa delalet eder.

Üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, rızka, ferah kazanca ve saadete delalet eder.
Yine rüyada bir aba giymiş olduğunu görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ile tabir olunur.

Rüyada aba görmek yolculuğa işaret etmektedir. Rüyasında aba giydiğini gören bir kişi bol kazanca ve mutluluğa sahip olur. Başka bir kaynağa göre ise aba giyen kişinin umulmadık bir yerden fayda göreceği yorumu yapılır.

Rüyada Aba görmek genelde hayra yorulur.

Rüyada aba üzerine oturmak rütbenizin artacağına işaretttir.

Rüyada abayı yırtıp parçaladığınızı görmek, kendi işinizi bozacağınıza işaret etmektedir,

Rüyada abayı üstünüzden çıkardığınızı, mal varlığınızın elinden alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada renkli bir aba giyilmesi, hayırlı bir haber alacağınızı, siyah aba görmek kederli bir haber alacağınızı, rüyada siyah abayı üstünden çıkardığını görmek, bir sıkıntıdan feraha ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada aba görmek eğer aba yırtık ise, yakın bir gelecekte maddi kazanca ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen aba rengine göre yorumlanır. Rüyada yeşil bir aba görmek mutluluğa, dileklerinin gerçekleşmesine, hayırlı işlere yorumlanırken, siyah bir aba görmek kısa sürecek bir sıkıntıdır. Rüyada görülen beyaz aba yolculuk olarak yorumlanır.

Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini gösterir.

Renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini yırtık bir aba ise yakın bir gelecekte maddi kazanç gösterir.

Rüyasında üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluğa işarettir.

Bir rivayete göre aba giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat göreceğine delalet eder.

Aba nedir: Aba bir tür yünlü giysidir. Abalar baldır uzunluğunda bol kesimli, iki parmak yüksekliğinde dik yakalıdır cüppeye benzer, bazılarının yakasında kürk bulunabilir.

Rüyada Aba Görmek

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top